Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pranverė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1099

Tajlande

Tajlande

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup - Dubai - Bangkok. Nisja nga Shkupi në orën 13.55, Mbrritja në Dubai në orën 12.15. Fluturimi me kompanine Ajrore Fly Dubai.

Dita e Dytë: Nisja nga Dubai në orën 02.50. Mbrritja në Bangkok në orën 02.50. Fluturimi Dubai - Bangkok me kompanine ajrore Emirate Airways. Pritja në Aeroportin e Bangkokut. Transferimi me autobus komod për në hotel.

Opsionale: Ngjitje ne observatorin me te famshem jo vetem te Bangkokut por te gjithe Tajlandes - Baiyoke Tower me 309 m lartesi dhe 1 pije falas premton pamje fantastike te kryeqytetit.
Opsionale: Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik.

Dita e Tretë: Mëngjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Bangkokut. Vizitohen: Pallati Mbretëror, Tempujt e Famshëm të qytetit, si dhe Lagja Chinatown. Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për Shopping, ose
Opsionale: Vizitë gjithë ditën ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretërisë në Tajlandë, shëtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekë dhe shëtitje me Krociere në kthim në Bangkok.

Dita e Pestë: Mëngjesi ne Hotel. Vizitë në Tregun e Famshëm Lundrues të Damnoen Saduak dhe Chinatown. Pasdite, Nisja me autobus për në Plazhin e Pattayas. Gjatë Rrugës, ndalesë dhe vizitë në Fermën e Krokodilëve. Mbrritja ne Pattaya dhe Sistemimi në Hotel.

Dita e Gjashtë: Mëngjesi ne Hotel. Të lirë për plazh ose

Opsionale: Vizitë dhe Drekë në Ishullin e Koraleve
Opsionale: Në Darkë, Hyrje në Kompleksin Art Paradise Pattaya, kompleksi i shumeperfolur me piktura 3D.

Dita e Shtatë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për plazh ose
Opsionale: Vizitë dhe shfaqje në Kopshtet tropikale të fshatit Nong Nooch.
Ne mbrëmje vone, Transferimi për në Aeroportin e Bangkokut.

Dita e Tetë: Nisja nga Bangkok në orën 02.20, Mbrritja në Dubai në orën 05.35. Fluturimi Bangkok - Dubai është me Emirate Airways. Nisja nga Dubai në orën 09.20, Mbrritja në Shkup në orën 12.55. Fluturimi Dubai - Shkup me Fly Dubai. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Bangkok nėpėrmjet Dubait me Fly Dubai dhe Emirate Airways.
-Akomodimi nė hotele 4*.
-Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
-Shėtitjet nė Tajlandė me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare, dhe Guidė Tajlandeze pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana pėr nė Shkup.
-Hyrjet sipas programit nė Monumentet nė Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit. Lundrimi me Varka nė Tregun lundrues. Hyrje nė Fermėn e Krokodilėve.
- Drekė Bufe nė njė Restorant Karakteristik.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Programet Opsionale.
3. Bakshishet pėr Shoferin e autobusit dhe Guidėn nė Tajlandė.

OPSIONALE:
1. Vizitė gjithė ditėn ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretėrisė nė Tajlandė, shėtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekė dhe shėtitje me Krociere nė kthim nė Bangkok. - €59
2. Ngiitje tek observatori i Baiyoke Tower ne Bangkok me 1 pije falas - €33
3. Vizitė dhe shfaqje nė Kopshtet tropikale tė fshatit Nong Nooch. - €30
4. Hyrje nė Kompleksin Art Paradise (Piktura 3D) - €29
5. Vizitė dhe Drekė nė Ishullin e Koraleve. - €40
6. Darkė Speciale nė njė Restorant Tajlandez me Vallėzim Klasik - €35
6. Viza Tajlandeze €35

Pranverė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1099

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė