Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 5 Ditė €399

3. Greqi

3. Greqi

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 14.00 dhe udhëtimi me autobuz për në Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Dita e Dytë: Mbrritja në Athinë. Transferimi në Port. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. Nisja në orën 11.30. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në orën 18.00.
- Shëtitje Opsionale në Mykonos. Qëndrimi në Ishull deri në 23.00. Darka në Kroçiere.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Kusadasi të Turqisë në orën 07.30. Ekskursion dhe Vizitë në Efes. Drekë në Kroçiere. Nisja në orën 13.00.
Zbritja në Ishullin e Patmos në orën 17.45.
-Shëtitje e perfshire  në "Ancient Ephesus through the ages" - helenistike / romake . Nisja në orën 21.30. Darka në Kroçiere.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Heraklion, Kretë në orë 07.00. Shëtitje në Monumentet Kryesore të Qytetit. Nisja në orën 12.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Santorini në orën 16.30.
- Shëtitje e perfshire në "Minoas Palace of Knossos" -civilizimi i parë evropian . Nisja në orën 21.30. Darka në Kroçiere.

Dita e Pestë: Mëngjesi në Kroçiere. Zbritja në Portin e Pireus. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.


Nisje më 26 Mars 5 Ditë - 399 Euro


Këtë itinerar mund ta rezervoni për INDIVIDE me Nisje çdo të Premte në:
https://krociere.com/fillimi/rezultatet/DET/all/Celestyal_Cruises/1_5_nete?aid=204142&filter%5BdeparturePorts%5D%5B%5D=PQQ&sort=4

Me Shume Detaje:

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Kabinė Dyshe.

Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2. Akomodim nė Kroēieren pėr 4 ditė Lundrim, 3 netė fjetje.
3. Mėgjeset, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere.
4. Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
5. Shfaqje, Karaoke, Hyrja nė Disko, Sauna dhe aktivitete tė ndryshme nė Kroēiere.
6. Ekskursion dhe Vizitė nė Efes gjatė zbritjes nė Kushadasi dhe Ekskursion dhe Vizitė nė Pallatin Minoan tė Knossos nė Kretė.
7. Autobus nga Porti nė Mykonos.
8. Taksat Portuale.
9. Bakshishet.
10. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė Monumentet dhe Muzeumet.
3. Nė zbritjet nė porte, transfertat me autobus ose teleferik nga Porti nė qytet atje ku ėshtė e nevojshme pas Zbritjes nga Kroēierja dhe Shėtitjet Opsionale nė Vendet e Zbritjes.

Shėnim:
Minimumi i Grupit pėr Transportin Vajtje ardhje nga Tirana ėshtė 15 persona.
Minimumi i Grupit pėr Shoqėrues Shqiptar ėshtė 20 persona.

Kroēiere nė Ishujt Grekė dhe Kusadasi, 5 Ditė €399

LISTA E ĒMIMEVE

Eksploro

MĖ SHUMĖ OFERTA SPECIALE!

Nga Data: Deri datė: Dhomė