Mesdhe: Nisja mė 13 Prill, 24 Shtator - Vizitohet: Milano, Venecie, Gjenova, Marsejė, Barcelonė. Fjetje 2 netė nė Hotel dhe 3 netė nė Kroēiere. Mėngjeset nė Hotele dhe Kroēiere, Drekat dhe Darkat nė Kroēiere. Udhėtimi vajtje-ardhje dhe Transfertat me autobus, Shoqėrues Shqiptar gjatė udhėtimit. Nisja mė 5 Nėntor - Vizitohet: Milano, Venecie, Gjenova, Marsejė, Palma de Mallorca, Barcelonė. Fjetje 2 net...

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė - Kabinė Dyshe
€ 499.00

Amsterdam: Nisja mė 14 Mars. - Vizitohen: Amsterdam, Ljubljanė, Salsburg, Mynih, Hagė, Rotterdam, Pragė, Budapest, Beograd. Fjetje 2 netė nė Wageningen, 1 natė nė Amsterdam, 1 natė nė Zadar, 1 natė nė Mynih. 1 natė nė Pragė dhe 1 natė nė Beograd. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Amsterdam - Pragė - Budapest - Beograd - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 399.00

Delhi: Nisja mė 30 Mars - Vizitohen: Delhi, Jaipur dhe Agra nė Indi dhe Doha nė Katar. Fjetje 3 netė nė Delhi, 1 natė nė Agra, 1 natė nė Jaipur, Indi dhe 1 natė nė Doha, Katar. Mėngjeset nė Hotele, Shėtitje dhe Transferta me Autobus, Guidė Shqiptare dhe tė Huaj gjatė gjithė Udhėtimit. Fluturimi Shkup - Delhi nėpėrmjet Dohas. Transferta me Autobus pėr nė Shkup.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 1299.00

Barcelone: Nisja mė 28 Mars, 17 Prill. - Vizitohen: Barcelonė, Montserrat, Nisė, Monte Carlo, Cannes, Marsejė, Milano. Fjetje 2 netė nė Barcelonė, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - Nisė - Barcelonė - Milano - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 329.00

Beograd: Nisje mė 21 Mars, 11 Prill. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 89.00

Dubrovnik: - Nisja mė 6, 13 Mars - Vizitohet: Dubrovnik, Shibenik, Zadar, Split, Parku Krka, Budva, Kotorr. Fjetje, Mėngjese dhe Darka pėr 2 Netė nė Neum dhe 1 Natė nė Zadar. Udhėtimi me Autobus dhe Shoqėrues gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 119.00

Paris: Nisja mė 28 Mars, 17 Prill. - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 349.00

Sofje: - Nisje mė 14, 27 Mars. - Vizitohet Sofje. Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.

Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe
€ 79.00